Teknik Hizmetler

Siz değerli Nish Adalar sakinlerinin, Teknik sorunlarının çözümlenmesi için ortak alanlarda hizmet verecek olan Teknik servisimiz 7 gün 24 saat esasına göre çalışmaktadır. Ortak alanda kalan ve site yönetimi uhdesinde bulunan tüm sistemlerin periyodik bakımlarının takibi ve arıza tespiti, gerekli durumlarda müdahale ederek, otomasyon sistemi ile entegre olarak çalışan Teknik personel, ortak alanlarda yer alan genel aydınlatmalar, Isıtma kazanları ve ısıtma elemanları, intercom sistemleri gibi teknik ürünlerin işleyişlerinden sorumludurlar.

Bu süreçleri takip ve kontrol etmek, eksikleri anında gidermek ve müdahale etmek görev tanımları içerisindedir. Asansörler, Isıtma kazanları, Sirkülasyon pompaları, Havalandırma sistemleri, Güvenlik bariyer ve  Sıhhi Tesisat gibi en büyük kalemlerin periyodik bakımlar anlaşmalı firmalar tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca tüm teknik ekibimiz teknik mahallerin ve cihazlarının doğru çalışması verimli çalışmalarının sağlanması ve periyodik bakımlarının takibi hususlarında sorumludurlar.

Teknik Servisimiz;

  • Daire içi sistemleri ile ilgili teknik bilgi aktarmak,
  • Ortak sistemlerden kaynaklanan arızalara müdahale etmek (Elektrik kesintisi, TV yayını, interkom sistemi, kalorimetre cihazı)
  • Acil durumlarda ilk tespiti yaparak daire sakinini bilgilendirmek konularında hizmet verecektir.
  • Teknik Servise  7 gün 24 saat boyunca ortak alanı ilgilendiren her türlü aksaklık, kusur, elektrik arızası, yangın alarmı çalması ve herhangi bir soru veya görüşünüz için blok daire numaranızı ve Arıza tanımınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Çağrı sırasına veya apsiyon iş takibi sırasına göre Teknik Personelimiz dairenize gelecektir.
  • Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 24 Saat
  • Teknik Servis Numarası 0216 399 90 10     Dahili: 18-24